Перша ліга

Ракицький покинув Чорноморець через одну людину: хто не хотів бачити легенду Шахтаря у складі одеситів

Сергій Стаднюк
324
Ярослав Ракицький. Фото: ФК Чорноморець
Розставання Ярослава Ракицького з Чорноморцем виявилося вимушеним: захисник хотів дограти чинний сезон в Одесі, але керівництво і тренер вирішили попрощатися.

Нещодавно з’явилася інформація, що Чорноморець припинив співпрацю з центральним оборонцем Ярославом Ракицьким. Втім, як стверджує UA-Футбол, розставання не було таким спокійним і взаємним, як могло здатися з офіційних формулювань: сторони не дійшли до справжнього компромісу, тож ситуація радше нагадувала вимушене завершення співпраці.

Ракицький повернувся до професійного футболу у березні минулого року – тоді він відновив кар’єру на запрошення тодішнього головного тренера одеситів Олександра Кучера. У клубі розраховували, що досвідчений захисник додасть команді організації в обороні та лідерства в роздягальні, а сам Ярослав отримував шанс знову регулярно грати після паузи.

Ярослав Ракицький. Фото: ФК Чорноморець

Після того як 43-річного Кучера звільнили, Ракицький, за даними джерела, не збирався залишати Чорноморець. Навпаки, він був налаштований дограти щонайменше до завершення поточного сезону та допомогти команді виконати ключове завдання – повернутися до УПЛ. Колишній футболіст збірної України та багаторічний гравець Шахтаря розглядав своє перебування в Одесі як проект, який потрібно довести до кінця.

Однак продовження співпраці з 36-річним центрбеком, як зазначається, не підтримали ні нинішній наставник Чорноморця Роман Григорчук, ні керівництво клубу. У підсумку саме ця позиція стала вирішальною: Ракицькому довелося залишити команду, хоча він був готовий залишатися і надалі.

  • У нинішньому сезоні Ярослав Ракицький встиг відіграти за Чорноморець 16 матчів у Першій лізі та відзначився трьома забитими м’ячами.
  • Після 18 турів Чорноморець має у доробку 38 залікових пунктів та посідає третю сходинку в турнірній таблиці Першої ліги. Відставання «моряків» від Буковини, яка лідирує у чемпіонській гонитві, складає десять очок.
Реклама
9.6
1000000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри