Кубок

«Це історична подія»: наставник Оболоні — про перемогу над Динамо у Кубку України

Переглядів 492
Артем Жилінський
Валерій Іващенко. Фото: ФК Оболонь
Головний тренер київської Оболоні Валерій Іващенко прокоментував сенсаційну перемогу своїх підопічних над Динамо в рамках 1/8 фіналу Кубка України.

Напередодні Оболонь здобула перемогу в матчі 1/8 фіналу Кубка України проти Динамо з рахунком 1:0.

Валерій Іващенко дуже задоволений таким результатом і вважає, що це найкращий момент в його тренерській кар’єрі.

«На даний момент, так, це — найкращий момент. Тут немає сенсу щось додавати. Дійсно, перемогти Динамо і здобути перемогу вдома та вийти до чвертьфіналу — це історична подія на даний момент».

Але наставник зазначив, що є лише оди день на святкування, а потім його хлопці будуть концентруватися на чемпіонаті України, адже ситуація там складна

«Але не варто забувати, що сьогодні ми святкуємо, а вже завтра треба готуватися до чемпіонату України», — сказав Іващенко для «Sportnews».

• Базовою датою проведення матчів чвертьфіналу є перше листопада. Туди вже вийшли Олександрія, Вікторія, Шахтар, Чорноморець, Полісся і Ворскла.
  • В турнірній таблиці УПЛ Оболонь йде у зоні вильоту на 13 місці, маючи шість очок після восьми турів.