Динамо сенсаційно вилетіло з Кубку України від Оболоні: відео гучного провалу команди Луческу

Переглядів 1405
Гравці Динамо. Фото: Динамо
Оболонь на своєму полі зіграла у київському дербі проти Динамо в матчі 1/8 фіналу Кубку України. Поєдинок закінчився перемогою команди Валерія Іващенка.

У середу, 27 вересня, Оболонь прийняла Динамо у поєдинку за вихід до чвертьфіналу Кубку України на стадіоні «Оболонь-Арена» у Київі. Гра закінчилася мінімальною перемогою господарів із рахунком 1:0.

У першому таймі обидві команди мовчали в плані забитих голів, проте вже на початку другої половині Сергій Суханов скористався втратою Володимира Бражка та впевнено переправив м'яч у кут воріт біло-синіх, чим і приніс перемогу своїй команді.

Відео голу Суханова

Команда Мірчі Луческу після чого намагалася відігратися та створила кілька вигідних моментів, проте Оболонь зуміла вистояти та здобути путівку до 1/4 фіналу Кубку України.

Кубок України. 1/8 фіналу.

Оболонь – Динамо – 1:0

Голи: Сергій Суханов (57')

• Базовою датою проведення матчів чвертьфіналу є перше листопада. Туди вже вийшли Олександрія, Вікторія, Шахтар, Чорноморець та Полісся.
  • В турнірній таблиці УПЛ Оболонь йде у зоні вильоту на 13 місці, маючи шість очок після восьми турів.
  • Динамівці посідають п'яту сходинку, набравши за п'ять зустрічей 12 балів.
  • Раніше ці команди зустрічалися у грі української Прем'єр-ліги, коли Динамо переграло суперника із рахунком 4:2.