Кубок

Грандіозний ювілей Степаненка і впевнений розгром: Шахтар вперше за два роки провів матч Кубку України

Переглядів 3207
Владислав Лютостанський
Верес – Шахтар – 0:2. Фото: ФК Шахтар
У матчі 1/8 фіналу Кубку України рівненський Верес приймав донецький Шахтар. Підопічні Патріка ван Леувена святкували перемогу над командою Сергія Лавриненка (3:0).

У вівторок, 26 вересня, рівненський Верес зазнав поразки від донецького Шахтаря у 1/8 фіналу Кубка України (0:3).

В першому таймі команди Сергія Лавриненка та Патріка ван Леувена не зуміла відзначитися забитими голами.

Лише на 65-й хвилині гри розмочити рахунок вдалося вінгеру донеччан Олексію Кащуку, який після асисту Артема Бондаренка, завдав точного удару із гострого кута під дальню стійку воріт рівнян.

Не вдалось завантажити відео.

Через три хвилини відзначився вже сам Бондаренко: півзахисник Шахтаря зумів перекинути голкіпера Вереса Богдана Когута. Вже наприкінці гри розгромним рахунок зробив Олег Очеретько, який замкнув простріли Данила Сікана.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Ігоря Пасхала зафіксував перемогу підопічних ван Леувена на стадіоні «Авангард» у Рівному.

Кубок України. 1/8 фіналу

Верес – Шахтар – 0:3 (0:0)

Голи: Кащук, 65, Бондаренко, 68, Очеретько 90+1.

• Для капітана Шахтаря Тараса Степаненка цей матч став 400-м у футболці гірників.
  • Сезон 2021/22 було перервано на стадії 1/4 фіналу Кубка України через початок повномасштабної війни. Шахтар останній матч того розіграшу провів 27 жовтня 2021 року, розгромивши Чорноморець (3:0).
  • Базовою датою проведення матчів чвертьфіналу є 1 листопада.
  • У чемпіонаті України Шахтар наразі очолює турнірну таблицю, випереджаючи Кривбас усього на один пункт.
  • Водночас Верес посідає передостаннє 15 місце, маючи п'ять очок після семи зіграних поєдинків.