Кубок

Сенсаційний виліт Металіста від аматорів: стартували матчі 1/64 фіналу Кубка України

Переглядів 1819
Артем Жилінський
ФК Миколаїв. Фото: Миколаїв
У рамках другого попереднього етапу Кубка України сезону 2024/25 відбувся матч, у якому аматорська команда зі Львівщини неочікувано здобула перемогу над харківським Металістом.

Сьогодні, 11 серпня, в рамках другого попереднього етапу Кубка України сезону 2024/25 пройшов матч, у якому Миколаїв зі Львівської області здійснив сенсацію, вибивши харківський Металіст із турніру.

Перший тайм завершився на користь харків'ян завдяки голу Горенка. Однак у другому таймі Миколаїв зумів зрівняти рахунок на 57-й хвилині зусиллями Славетського.

На 69-й хвилині Дігтяр із Металіста отримав другу жовту картку та залишив свою команду у меншості, що зіграло на руку Миколаєву.

Скориставшись чисельною перевагою, команда зі Львівщини забила ще два голи та здобула перемогу з рахунком 3:1.

Кубок України. Другий попередній етап

Миколаїв – Металіст – 3:1

Голи: Славетський, 57, Дмуховський, 71, Цюпка, 88 – Горенко, 29

• Пара матчів другого попереднього етапу Кубка України сезону 2024/25 доступна для перегляду за посиланням.
  • Нагадаємо, що минулого сезону Кубок України виграв Шахтар, обігравши у фіналі Ворсклу.
  • Відзначимо, що в офіційній грі за Металіст дебютував вихованець дитячо-юнацької школи. 15-річний Єгор Шерстюк, який народився 2008 року, провів на полі весь матч на позиції центрального захисника.