Новини

Невдале повернення Яремчука в Гент: Брюгге з Соболем у старті програв колишній команді українського форварда

Переглядів 724
Павло Клименко
Едуард Соболь та Роман Яремчук. Фото: ФК Брюгге
У матчі 16-го туру чемпіонату Бельгії Гент на своєму стадіоні приймав Брюгге. Поєдинок завершився впевненою перемогою господарів з рахунком 2:0.

В основному складі Брюгге вийшов український захисник Едуард Соболь, а ось інший українець – нападник Яремчук залишився на лаві запасних.

Гент забив два м'ячі у першому таймі. Спочатку на дев'ятій хвилині поєдинку результативний удар на свій рахунок записав Кейперс, а подвоїв перевагу господарів поля за 20 хвилин Нгаде.

Зазначимо, що Соболь залишив поле на 46-й хвилині зустрічі, а Яремчук увійшов у гру на 60-й хвилині зустрічі.

Нагадаємо, що Яремчук виступав у складі Гента з 2017 до 2021 року, а потім перейшов до Бенфіки.

Після сьогоднішнього матчу в активі у Брюгге 32 очки та третє місце у турнірній таблиці чемпіонату Бельгії. Гент набрав 27 балів і розмістився на п'ятому рядку.

Наступний матч Брюгге проведе до 1/16 фіналу Кубка Бельгії 9 листопада проти Патро Ейсден.