Новини

Ребров і Ярмоленко вивели Аль-Айн у фінал Кубку ОАЕ: команда українців програла в Дубаї, але вирішила завдання

Переглядів 11715
Дмитро Котков
5 голосів
Сергій Ребров. Фото: Google
Українці Сергій Ребров та Андрій Ярмоленко вирішили завдання виходу в фінал Кубку ОАЕ. Аль-Айн за підсумком двох матчів виграв у Аль-Насра, який представляє Дубай.

21 травня в рамках матчу-відповіді півфіналу Кубку ОАЕ Аль-Айн українців Сергія Реброва та Андрія Ярмоленка зустрічався з Аль-Насром, який представляє Дубай. Перший поєдинок виграла команда Реброва та Ярмоленка з рахунком 4:1.

На другу зустріч Ярмоленко вийшов у стартовому складі. Перший тайм матчу-відповіді завершився внічию 0:0. В другій половині поєдинну на 59 хвилині Адель Таарабт вивів господарів вперед. Але цей забитий м'яч став єдиним та переможним у матчі. Аль-Наср переміг з рахунком 1:0. За підсумком двох матчів далі пройшов Аль-Айн Реброва та Ярмоленка, який у матчі-відповіді був замінений на 82 хвилині.

Зазначимо, що Аль-Айн у цьому сезоні Прем'єр-ліги ОАЕ фінішував другим, пропустивши вперед Шабаб.

Андрій Ярмоленко в цьому сезоні у матчах за Аль-Айн записав до свого активу 11 голів та шість асистів.

Також додамо, що наступного тижня Сергія Реброва мають презентувати в якості головного тренера збірної України.