«Зі мною все добре, рідні»: вінгер Шахтаря показав розбите обличчя - відео грубого порушення правил

Переглядів 1401
Павло Клименко
Хусрав Тоіров. Фото: ФК Шахтар
Новачок донецького Шахтаря Хусрав Тоіров отримав хворобливе ушкодження у матчі за молодіжну команду «гірників» проти ФК Олександрія, який завершився перемогою оранжево-чорних (1:0).

На початку поєдинку Олександрія U-19 – Шахтар U-19 господарі залишились у меншості. На п'ятій хвилині Назар Кайда грубо атакував Хусрова Тоірова, за що отримав пряму червону картку.

Не вдалось завантажити відео.

Вінгеру «гірників» знадобився час прийти до тями, після чого він продовжив матч. Тоїров був замінений наприкінці поєдинку, а після гри виклав фото із наслідками зіткнення.

«Зі мною все добре, рідні. Дякую за переживання», – написав гравець Шахтаря у соцмережах.

18-річний Тоіров перебрався до Шахтаря 1 березня 2023 року з клубу Атирау за 300 тисяч євро. У складі «гірників» він провів один матч (вісім хвилин проти ФК «Львів», який завершився перемогою донецької команди з рахунком 1:0).

За молодіжну команду Шахтаря таджицький вінгер провів п'ять матчів, м'ячів наразі не забив.

Контракт Тоірова з донецьким клубом діє до 31 грудня 2027 року. Портал Тransfermarkt оцінює гравця у 300 тисяч євро.