«Я б не шукав якоїсь однієї причини»: нападник Кудрівки розповів про складні етапи в сезоні
Артем Лєгостаєв розповів, чому сезон для Кудрівки складався непросто. Форвард оцінив ситуацію перед матчами плейоф проти першолігового Агробізнеса.
Нападник Кудрівки Артем Лєгостаєв в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» перед перехідними матчами проти першолігового Агробізнеса пояснив, у який момент ситуація для клубу в сезоні почала розвиватися не за найкращим сценарієм.
«Я б не шукав якоїсь однієї причини. Протягом сезону було багато факторів: адаптація нових гравців, ротація складу, рівень суперників, окремі кадрові моменти. Команда проходила різні етапи, але всі хлопці працювали максимально професійно та робили все можливе для досягнення результату», – заявив Лєгостаєв.
- Кудрівка у розіграші УПЛ з 28 очками фінішувала 13-ю. Агробізнес набрав 53 бали у Першій лізі та завершив чемпіонат на четвертій позиції.
- Перший перехідний матч між Кудрівкою та Агробізнесом буде зіграно сьогодні, 5 червня. Стартовий свисток у Рівному має прозвучати о 18:00.
- Поєдинки-відповіді плейоф за право виступати в Українській Прем'єр-лізі заплановано на наступний тиждень – вівторок, 9 червня.
- У цьому сезоні Лєгостаєв оформив гол і дві результативні передачі у 26 матчах у всіх турнірах.