Військовий на матчі Шахтаря, фол на Бондарі, перший гол Кабаєва за Динамо: найцікавіші події 15-го туру УПЛ

Переглядів 4376
Руслан Мороз Руслан Мороз
12 голосів
Владислав Кабаєв святкує гол, фото: ФК Динамо Київ
На «УФ» – постійна рубрика «Підсумки туру УПЛ». Ми зібрали все найголовніше, що треба знати про минулий тур української Прем’єр-ліги.

У 15-му турі чемпіонату України сталося багато чого цікавого. Військовий, який врятував прапор Шахтаря з Авдіївського коксохімічного заводу, на матчі з Поліссям, багато голів у двох матчах, скандальний фол на Валерії Бондарі. Сайт «Український футбол» розбирає та показує головні події туру УПЛ.

Зворушливий момент туру

Військовий, який врятував прапор Шахтаря з Авдіївського коксохімічного заводу, розпочав матч проти Полісся.

Він зробив перший удар та приніс на матч той самий прапор.

Привоз туру

Валерій Бондар подарував м’яча супернику у власному штрафному майданчику Пилипу Будківському, але сам же і заблокував постріл форварда.

Спірний момент туру

У між Шахтарем та Поліссям стався дуже суперечливий момент. Це фол на Валерію Бондарю від гравця Полісся Владислава Шаповала, за яке він не отримав вилучення.

У Шахтарі залишилися незадоволеними епізодом та і відео з цим моментом, підписавши його так: «🤬 Атака суперника з ризиком завдати жахливої травми».

Ще один спірний епізод відбувся у грі Вереса та Металіста 1925. Пряму червону отримав Ігор Курило за фол на Віталії Дахновському. Справедливо?

Серія туру

Шахтар не забив в офіційному матчі вперше з 2 листопада 2022 року - 0:4 від РБ Лейпцига в Лізі чемпіонів.

Після цього гірники забивали мінімум 1 гол у 44 офіційних іграх поспіль.

До речі, Шахтар та Полісся вперше в історії грали між собою.

Стрибок туру

Гравець Вереса Євген Шевченко заштовхав м’яч у ворота Металіста 1925.

Гол туру

Владислав Шарай поклав гармату у ворота Металіста 1925:

Святкування туру

Дахновський реалізував пенальті у грі з Металістом 1925 та оригінально відсвяткував:

Матч туру

Сім голів ми побачили у грі Вереса та Металіста 1925. Господарі вирвали перемогу наприкінці зустрічі:

Сейв туру

Воротар Ворскли Павло Ісенко у красивому стрибку потягнув постріл від Геннадія Пасіча.

Дебютний гол туру

Півзахисник Динамо Владислав Кабаєв забив свій перший м’яч у складі команди у грі 15-го туру УПЛ проти Руху. Це був його 36-й матч у складі киян.

28-річний футболіст перервав свою безгольову серію. Він не забивав 1997 хвилин у всіх турнірах.

Рекордсмен туру

Капітан Динамо Віталій Буяльський зіграв з Рухом (2:0) у 15-му турі УПЛ. Це була його 200-та гра у складі киян в чемпіонаті України.

Буяльський став 11-м футболістом Динамо, який досяг цієї позначки. Серед чинних гравців команди більше має лише Андрій Ярмоленко – 234 гри.

Рекорд належить Олександру Шовковському – 426 матчів.

Штрафний туру

Гравець Чорноморця Артур Авагімян красиво поклав зі штрафного у ворота Дніпра-1.

Вилучення туру

Але той же Авагімян вже через чотири хвилини отримав пряму червону картку, зупинивши вихід віч на віч з голкіпером Олександра Піхальонка.

Комбінація туру

Гравці Чорноморця вдесятьох розіграли гарну комбінацію, після чого Орест Кузик забив другий гол команди.

Лідер туру

Але Дніпро-1 забив цілих п’ять м’ячів та легко переміг. Команда має в активі 33 очки після 15 матчів та займає перше місце.