«Були й мої помилки»: Бущан критично оцінив гру Динамо у матчі кваліфікації Ліги чемпіонів із Зальцбургом

Переглядів 125
Георгій Бущан. Фото: ФК Динамо
Голкіпер Динамо Георгій Бущан підбив підсумки матчу плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів проти Зальцбургом (0:2), який напередодні проходив в Любліні

Динамо програло Зальцбургу в першому, номінально домашньому матчі плей-офф раунду Ліги чемпіонів.

Бущан після матчу дав свою оцінку грі в Любліні

«Гра була рівною, просто треба було реалізовувати свої моменти, але не пощастило. Але команда грала до кінця, і я думаю, що в нас ще будуть шанси зіграти в Австрії якомога краще.

Було присутнє певне хвилювання, але й суперник добре пресингував. Зокрема, в першому таймі нам не завжди вдавалося вийти з-під пресингу, були й мої помилки. У другому таймі налагодили нашу гру, але трохи не пощастило», – наводить слова Бущана сайт Динамо.

• Матч-відповідь плей-офф раунду Ліги чемпіонів Зальцбург – Динамо відбудеться у вівторок, 27 серпня, і розпочнеться о 22:00 за київським часом.
  • Переможець двоматчевого протистояння вийде в основний раунд Ліги чемпіонів, а той, хто програє, продовжить виступи в єврокубках у Лізі Європи.