«Чарівний вечір для Луніна на «Сантьяго Бернабеу»: іспанська преса у захваті від гри українця у матчі Ліги чемпіонів

Переглядів 2557
Лунін парирує пенальті. Фото: ФК Реал
24-річний український голкіпер Андрій Лунін дуже добре себе проявив у єврокубковому поєдинку мадридського Реала проти португальської Браги.

Вчора в рамках четвертого туру групового раунду Ліги чемпіонів мадридський Реал Андрія Луніна на «Сантьяго Бернабеу» зустрічався з португальською Брагою. Вперше за довгий час на поле вийшов український голкіпер «галактікос».

Уже на початку зустрічі Лунін парирував пенальті, а потім протягом матчу впевнено тримався в рамці. У другій половині зустрічі Андрій взагалі зробив сейв-шедевр!

Реал виграв цей матчі з рахунком 3:0, не пропустивши. Забивали за мадридську команду Браїм Діас, Вінісіус Жуніор та Родріго.

Ось що пише іспанська преса з приводу гри українського воротаря:

AS

«Лунін вийшов в основі через травму Кепи на розминці. Іноді історії бувають такими, що двері відчиняються несподівано, і кожен гравець сам вирішує, скористатися цим відкриттям, чи ні. Він скористався. Відбивши пенальті на 6-й хвилині, він не дав команді почати з 0:1. Решта матчу була чудовою. Без помилок. Залежно від того, що саме у Кепи, він може отримати ще один шанс у суботу».

Marca

«Лунін, який ще годину тому думав, що буде спостерігати за грою з лави запасних, побачив, як Джало пробиває пенальті вже на шостій хвилині гри.

Саме тоді українець став героєм для білих і відбив пенальті, здійснивши чудовий сейв. Натовп вибухнув тріумфом і радістю, скандуючи його ім'я в унісон. Так розпочався чарівний вечір для воротаря на «Сантьяго Бернабеу».

Mundo Deportivo

«Початок гри для Реала був аж ніяк не спокійним. Ну, ще до її початку, оскільки Кепа отримав травму на розминці і стартовим воротарем став Лунін. Зміна планів Анчелотті та українця, який всього за кілька хвилин пройшов шлях від лави запасних до основного складу і став героєм. Лунін відбив пенальті від Джало під шаленство «Сантьяго Бернабеу», що скандував ім'я українця».

• Реал з 12 очками очолює групу С. Мадридці вже гарантували собі вихід з квартету, де другим іде Наполі (7). У третьої Браги три бали, а в четвертого Уніона одне очко.
  • Наступний матч Реал зіграє з Валенсією в рамках Ла Ліги (11.11).
  • В чемпіонаті Іспанії команда Луніна з 29 очками іде на другому місці, випереджаючи третю Барсу (27). У першої Жирони Циганкова та Довбика 31 бал у активі.