Лунін на день народження Реала пропустив гол: відома оцінка українського воротаря за матч Ліги чемпіонів

Переглядів 1341
Лунін у матчі проти Лейпцига. Фото: AFP
25-річний український голкіпер Реала Андрій Лунін черговий раз у цьому сезоні зіграв за мадридську команду. На цей раз українець допоміг королівському клубу пройти далі в Лізі чемпіонів.

Шостого березня на день народження клубу мадридський Реал в рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів на «Сантьяго Бернабеу» зустрічався з німецьким Лейпцигом. Український воротар «вершкових» Андрій Лунін вже по традиції вийшов на поле в старті.

У першому таймі голів не було. А ось у другій половині зустрічі футболісти порадували фанатів взяттям воріт. Спочатку на 65 хвилині Вінісіус Жуніор в красивому стилі вивів Реал вперед, але вже через три хвилини Віллі Орбан ефектним ударом головою вирівняв становище.

Більше голів не було, а тому зустріч завершилася внічию 1:1. Матч у Німеччині виграв Реал з рахунком 1:0, а тому саме іспанська команда пройшла до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Від порталу статистики WhoScored Лунін отримав оцінку 6,3. У його візаві з Лейпцига Петера Гулачі такий же бал. Серед футболістів, які вийшли на поле в основі, це одні з найнижчих оцінок у поєдинку.

• Лунін у поточному сезоні зіграв за «галактікос» 21 матч, у яких він пропустив 17 м’ячів та дев’ять разів залишив свої ворота недоторканими.
  • Наступний матч мадридська команда зіграє з Сельтою в рамках чемпіонату Іспанії (10.03).
  • У Ла Лізі Реал на даний момент є лідером, маючи в своєму активі 66 очок.