Лунін відбив пенальті, залишившись на місці: стало відомо, хто дав пораду українцю в матчі Ліги чемпіонів

Переглядів 2087
Лунін ловить м'яч після удару Бернарду Сілви. Фото: Google
Український голкіпер мадридського Реала Андрій Лунін став героєм в чвертьфінальному поєдинку найпрестижнішого єврокубку, відбивши два одинадцятиметрових в післяматчевій лотереї.

Авторитетне іспанське видання Relevo процитувало тренера воротарів Реала Луїса Льопіса, який висловився про шалену серію пенальті з Ман Сіті в рамках чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Основний час зустрічі та додатковий завершилися внічию 1:1, а по пенальті виграли мадридці з рахунком 4:3. Андрій Лунін парирував два пенальті. В епізоді з одинадцятиметровим Бернарду Сілви португалець пробив по центру, а українець залишився на місці і зловив м’яч.

«Є три гравці, які, як ми підозрюємо, можуть пробити по центру», - сказав Льопіс Луніну за інформацією Relevo.

Джерело зазначає, що одним з цих футболістів, про яких говорив Льопіс, був саме португалець Бернарду Сілва.

Українець, окрім удару португальського футболіста, ще парирував м’яч після виконання пенальті Матео Ковачичем.

• У півфіналі Ліги чемпіонів Реал зустрінеться з мюнхенською Баварією, яка обіграла лондонський Арсенал Олександра Зінченка.
  • Наступний матч Реал зіграє з каталонською Барселоною 21 квітня в рамках чемпіонату Іспанії.
  •  У Ла Лізі ситуація наразі така: перший Реал набрав 78 очок, друга Барселона – 70, а третя Жирона Довбика та Циганкова – 65.
  • Про юність майбутньої зірки Реалу наш сайт розповідав у окремій публікації.