Динамо зіграло із Зальцбургом і вилетіло з Ліги чемпіонів: як завершився матч і скільки грошей втратив Суркіс

Переглядів 700
Георгій Бущан проти нападника Зальцбургу. Фото: РБ Зальцбург
Динамо зіграло матч-відповідь проти Зальцбургу в кваліфікації до Ліги чемпіонів. Відомо, чи зуміли кияни відігратися і потрапити до основного етапу ЛЧ.

У вівторок 27 серпня Динамо на виїзді зіграло проти Зальцбургу в матчі-відповіді плей-оф раунду кваліфікації до Ліги чемпіонів. Поєдинок закінчився внічию з рахунком 1:1.

Враховуючи поразку киян у першій зустрічі з рахунком 0:2, команда Олександра Шовковського вилетіла з турніру і восени гратиме в основному етапі Ліги Європи.

Біло-сині активно розпочали матч і затисли суперника до воріт, однак пропустили з першої ж контратаки австрійців. Відзначився Адам Дагім.

Відео пропущеного голу Динамо

Однак ще всередині першого тайму Динамо зуміло відновити рівновагу в даній зустрічі зусиллями Владислава Ваната, якому прекрасною передачею асистував Тарас Михавко, який оформив дебютну результативну дію у складі киян.

Відео голу Ваната

Під кінець першого тайму, як і в другому, Динамо мало гарні можливості щоб повноцінно повернутися у протистояння, однак футбольна фортуна знову була не на боці киян.

Ліга чемпіонів. Плей-оф раунд відбору. Матч-відповідь.

Зальцбург – Динамо – 1:1

Голи: Дагім (12') – Ванат (29')

• Жеребкування основного етапу Ліги Європи пройде 30 серпня.
  • У разі виходу в основний етап ЛЧ Динамо могло отримати понад 30 мільйонів євро.
  • До цього раунду Динамо зуміло пройти Партизан (6:2, 3:0) та Рейнджерс (1:1, 2:0).
  • В УПЛ команда Шовковського наразі посідає сьому сходинку маючи шість очок і два матчі в запасі.
  • Першого вересня біло-сині в Києві зіграють проти ЛНЗ в п'ятому турі чемпіонату.