Екс-лідер Шахтаря травмувався у переможному матчі Інтера: «нерадзуррі» вийшли у фінал Ліги чемпіонів

Переглядів 3352
Мхітарян у матчі з Міланом. Фото: Google
Вірменський футболіст Інтера Генріх Мхітарян отримав пошкодження в матчі Ліги чемпіонів проти Мілана. Судячи з усього, травма екс-півзахисника Шахтаря виявилася несерйозною.

16 травня в рамках матчу-відповіді півфінального протистояння Ліги чемпіонів Інтер зустрічався з Міланом. Перший поєдинок виграли з рахунком 2:0 «нерадзуррі».

У другій зустрічі перший тайм завершився нульовою нічиєю. Але в другій половині поєдинку Лаутаро Мартінес голом на 74 хвилині вивів Інтер вперед. У підсумку цей забитий м'яч став переможним - команда Сімоне Індзагі перемогла з рахунком 1:0 та вийшла до фіналу Ліги чемпіонів.

Стосовно екс-півзахисника Шахтаря Генріха Мхітаряна зазначимо, що він вийшов на поле у стартовому складі Інтера, але на 44 хвилині через травму був замінений на хорвата Марцело Брозовича. Попередньо відомо, що вірменський футболіст, напевно, потягнув м’яз.

Зазначимо, що фінал Ліги чемпіонів відбудеться десятого червня в Стамбулі. Якщо пошкодження Мхітаряна виявилося несерйозним, то він візьме участь у фінальному поєдинку найпрестижнішого єврокубку.

У фіналі Інтер зустрінеться з переможцем пари Реал Мадрид - Манчестер Сіті. Перший поєдинок цих команд завершився внічию 1:1. Матч-відповідь відбудеться 17 травня.

Зазначимо, що Інтер зіграє в фіналі Ліги чемпіонів вперше з 2010 року, коли «нерадзуррі» під керівництвом Жозе Моурінью обіграли в матчі за титул Баварію (2:0) та стали кращою командою на європейському континенті. До слова, в 2020 році Інтер грав у фіналі Ліги Європи, але поступився іспанській Севільї з рахунком 2:3.