«‎Ліга чемпіонів – це зовсім інший рівень»: журналіст оцінив рівень Партизана перед матчами з Динамо

Переглядів 326
Футболісти Партизану. Фото: Google
Колишній заступник головного редактора культового журналу «Футбол» Андрій Шахов поділився своїми враженнями від гри першого туру сербської Суперліги між Напредаком та Партизаном (0:1).

Андрій Шахов проаналізував гру сербського Партизана перед майбутнім матчем київського Динамо у другому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів.

Огляд журналіста ґрунтувався на першому турі сербської Суперліги, де Партизан здобув перемогу над Напредаком з рахунком 1:0, забивши в компенсований час.

«Партизан залишив дуже дивне враження. Точніше враження не справив жодного. Команда першого тайму не те, що не була схожа на саму себе тайму другого, вона навіть по ходу однієї половини змінювалася до невпізнання.

У першому таймі Партизан при втраті м'яча одразу відходив назад, зустрічаючи суперника біля центральної лінії і практично не намагаючись відібрати м'яч на половині Напредака. У другому таймі Партизан раптом увімкнув високий пресинг, а в кінцівці взагалі не давав суперникові продихнути, володіючи м'ячем».

Шахов зазначає, що гра белградської команди була не лише поганою через перший матч після літнього міжсезоння, а й тому, що клуб хотів обманути Динамо.

«Цілком можливо, Партизан просто ховався від київського Динамо, що Ліга чемпіонів – це зовсім інший рівень та інша мотивація, і проти Динамо ми побачимо зовсім іншу, набагато сильнішу та цілеспрямованішу команду», – написав Шахов на своїй сторінці у фейсбук.

• Перший поєдинок між Динамо та Партизаном відбудеться у вівторок, 23 липня, у польському Любліні. Початок матчу о 21:00 за київським часом.
  • Матч-відповідь відбудеться 31 липня в Белграді, також о 21:00.