Лунін готовий посадити Куртуа на лаву запасних і стати основним в Реалі? В Іспанії чітко відповіли на питання

Переглядів 1332
Андрій Лунін та Тібо Куртуа. Фото: Getty Images
Андрій Лунін виступом проти Баварії може забезпечити собі майбутнє у Реалі. Відоме іспанське видання відзначило рівень гри українського футболіста.

У середу, восьмого травня, Реал вдома переміг мюнхенську Баварію з рахунком 2:1 у поєдинку-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів та вийшов у фінал турніру (2:2, 2:1).

Андрій Лунін вийшов у стартовому складі господарів, відіграв усі 90 хвилин, та пропустив гол від Альфонсо Девіса.

Відео голів дивіться в нашому телеграм-каналі

Однак окрім пропущеного голу, українець здійснив чотири сейви, а у відомому іспанському виданні Marca зазначили, що Лунін цим матчем вплинув на своє майбутнє.

«Повернення Тібо Куртуа після важких травм не вплинуло на форму Андрія Луніна, який вкотре показав, що він більш ніж здатен бути основним в Реалі».

Журналіст Карлос Серрано також відзначив сейв українця після удару Гаррі Кейна на 28-й хвилині.

• Фінал Ліги чемпіонів пройде на стадіоні «Вемблі», у Лондоні, вже першого червня. Там мадридці зіграють з Боруссією Дортмунд.
  • Лунін в цьому сезоні провів 30 матчів у всіх клубних змаганнях: пропустив 28 голів та має 12 ігор «на нуль».
  • Контракт українця з Реалом розрахований до 30 червня 2025 року.
  • Куртуа ще у серпні порвав хрести та обидва меніски лівого коліна, а у березні, коли відновився від цієї травми, порвав внутрішній меніск правого коліна.
  • Нещодавно він відновився та вже навіть зіграв проти Кадіса у Ла Лізі (2:0).