Лунін і Трубін на двох пропустили п’ять м’ячів: відомі оцінки українців за матчі Ліги чемпіонів

Переглядів 23310
6 голосів
Анатолій Трубін. Фото: Google
Українські воротарі Андрій Лунін та Анатолій Трубін, які захищають кольори європейських грандів Реала та Бенфіки, взяли участь в поєдинках найпрестижнішого єврокубка.

29 листопада в рамках п’ятого туру групового раунду Ліги чемпіонів мадридський Реал на «Сантьяго Бернабеу» зустрічався з італійським Наполі. Український воротар «галактікос» Андрій Лунін вийшов на цю гру в стартовому складі.

Перший тайм виграли мадридці з рахунком 2:1. На гол Джованні Сімеоне Реал відповів точними ударами у виконанні Родріго та Джуда Беллінгема. На початку другої половини зустрічі Андре Замбо-Ангісса повернув поєдинку статус паритету. Але на 84 хвилині 19-річний аргентинець Ніко Пас забив і знову вивів «галактікос» вперед. На 90+4 хвилині досвідчений Хоселу поставив крапку в поєдинку, забивши четвертий м’яч у ворота неаполітанців. У підсумку Реал із Луніним у воротах знову виграв зустріч, але на цей раз із рахунком 4:2.

Від порталу статистики WhoScored Лунін отримав оцінку 5,9. Це найнижчий бал у складі Реала, а також один з найнижчих загалом у матчі. У складі Наполі нижче оцінки отримали тільки три футболісти, а воротарю Мерету поставили 6,1.

Також 29 листопада в рамках п’ятого туру групового раунду Ліги чемпіонів лісабонська Бенфіка на стадіоні «Да Луш» приймала міланський Інтер. Український воротар португальської команди Анатолій Трубін вийшов в основному складі на цю зустріч.

Перший тайм для Бенфіки вийшов ідеальним. Трубін не пропустив, а Жоау Маріу оформив хет-трик. У другій половині поєдинку Інтернаціонале почав виправлятися. На 51 та 58 хвилинах Марко Арнаутович та Давіде Фраттезі відіграли два пропущені м’ячі. А на 72 хвилині «нерадзуррі» взагалі зрівняли рахунок після того, як Алексіс Санчес реалізував пенальті.  Більше голів у цій зустрічі не було, а тому матч завершився внічию 3:3.

Трубін від порталу WhoScored отримав за цю зустріч оцінку 6,9. Це, навпаки, один з найкращих балів у складі лісабонців та загалом у матчі.

• Бенфіка наступний матч в рамках чемпіонату Португалії зіграє проти Морейренсе (03.12).
  • Реал наступний матч зіграє проти Гранади (02.12).