Лунін парирував удар Холанда: українець претендує на звання автора найкращого сейва тижня у Лізі чемпіонів

Переглядів 2071
Андрій Лунін. Фото: Реал Мадрид
Голкіпер мадридського Реалу Андрій Лунін здійснив неймовірний сейв після удару Ерлінга Холанда у першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів проти Манчестер Сіті (3:3).

Нещодавно, 9 квітня, Реал з Андрієм Луніним у складі та Ман Сіті розписали мирову 3:3 в рамках матчу Ліги чемпіонів.

Сейв, здійснений українським воротарем Реала після удару Ерлінга Холанда, став одним із претендентів на звання найкращого у перших матчах чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

УЄФА виділив цей відбитий удар Луніна, як один із найвидатніших моментів у перших іграх на цій стадії змагань.

Серед інших претендентів на нагороду розглядаються Грегор Кобель (Борусія Дортмунд), Джанлуїджі Доннарумма (ПСЖ) та Ян Облак (Атлетіко).

• Матч-відповідь між Ман Сіті та Реалом відбудеться в Англії 17 квітня.
  • Реал із 75 балами також лідирує в Ла Лізі. Друга Барселона набрала 67 очок, а третьою йде Жирона Довбика та Циганкова – 65 балів.
  • В цьому сезоні Андрій зіграв у 25 матчах в усіх турнірах: 12 м'ячів пропущено та ще 11 поєдинків було проведено «на нуль».