Лунін провів розмову з Анчелотті: українець відверто відповів, чи був офсайд у моменті з голом Лейпцига Реалу

Переглядів 3581
Андрій Лунін. Фото: ФК Реал Мадрид
В Іспанії розкрили слова Андрія Луніна головному тренеру Реалу Карло Анчелотті щодо епізоду зі скасованим голом суперника в матчі проти Лейпцига у Лізі чемпіонів.

У вівторок, 13 лютого, Реал Мадрид в гостях переміг Лейпциг із рахунком 1:0 у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Український воротар Андрій Лунін вийшов в старті та відіграв усі 90 хвилин, зробивши дев’ять сейвів.

Відео порятунків Луніна та голу Браїма Діаса дивіться в нашому телеграм-каналі

На другій хвилині гри у воротар Реалу забив Беньямін Шешко, однак цей гол був скасований через офсайд у Беньяміна Хендрікса.

За повідомленням Defensa Central, Лунін висловився стосовно даного епізоду у розмові з головним тренером команди Карло Анчелотті.

«Це був офсайд. У мене не було жодних сумнівів», – приводить слова українця видання.

Відео цього моменту також дивіться в нашому телеграм-каналі

• Лунін в нинішньому сезоні провів вже 17 матчів в усіх турнірах: 13 пропущених м'ячів та вісім поєдинків «на нуль».
  • Контракт Андрія з іспанським грандом розрахований до 30 червня 2025 року.
  • Матч-відповідь між Реалом і Лейпцигом відбудеться на «Сантьяго Бернабеу» шостого березня.
  • У Ла Лізі команда Анчелотті є лідером, заробивши у 24 зіграних турах 61 заліковий пункт.
  • Вже 18 лютого «вершкові» в гостях зустрінуться у столичному дербі з Райо Вальєкано.