«Молодці!!! Так тримати»: реакція соцмереж на фантастичну перемогу Руху в матчі Юнацької ліги УЄФА

Переглядів 1130
Юнаки Руху у Стамбулі після перемоги. Фото: Рух
Львівський Рух успішно зіграв на виїзді з турецьким Галатасараєм в рамках першого поєдинку другого раунду Юнацької ліги УЄФА. Українська команда перемогла з рахунком 3:1.

26-го жовтня у рамках першого матчу другого раунду Юнацької ліги УЄФА львівський Рух (U-19) грав проти однолітків з Галатасараю у Стамбулі.

Львівська команда вже на восьмій хвилині поєдинку вела в рахунку 2:0 завдяки точному удару Столярчука та автоголу Ердема. Ще до перерви Акман один пропущений м’яч відквитав. Але у другому таймі на 79-й хвилині Добрянський забив третій м’яч у ворота турків, що дозволило Руху перемогти на виїзди з рахунком 3:1.

Зазначимо що на офіційній сторінці львівського клубу у Фейсбуці українські любителі футболу щиро привітали у коментарях Рух з важливою перемогою.

Roman Matys: «Молодці!!! Вітаю!!!»

Romashka Shtokal: «Молодці!!! Так тримати»

Olesia Trush: «Молодці Подальших перемог»

Олег Вайда: «Молодці хлопці. Так тримати. Успіхів Вам»

Іван Бакус: «МОЛОДЦІ»

Оксана Воротня: «Ну ви хлопці МОЛОДЦІ!!! Вітаємо з черговою перемогою! Урааа!»

Матч-відповідь між Рухом та Галатасараєм відбудеться другого листопада.

Також раніше фанати у Фейсбуку відреагували на успіх Шахтаря в Юнацькій лізі УЄФА.