«Можемо пишатися»: Степаненко оцінив гру Шахтаря у дебютному матчі Пушича проти Барселони

Переглядів 23254
Тарас Степаненко. Фото: ФК Шахтар
Лідер донецького Шахтаря Тарас Степаненко поділився своїми враженнями про матч третього туру Ліги чемпіонів проти Барселони, який завершився поразкою з рахунком 1:2.

Вчора, 25 вересня, Шахтар поступився каталонській Барселоні (1:2).

Капітан «гірників» Тарас Степаненко вважає, що його партнери провели гарний матч і воно може пишатися цим виступом. Хавбек зауважив, що донецька команда могла вирвати нічию.

«Думаю, що ми можемо пишатися нашою грою з огляду на те, що ми грали проти однієї з найкращих команд планети. Ми не змогли добути нічию, але боролися до кінця».

Український півзахисник підкреслив важливість перших хвилин цієї гри, адже на думку Степаненка, Шахтар був не впевнений в собі.

«Наш тренер каже, щоб ми були мужніми, грали амбітно. Можливо, спочатку ми були настільки впевнені у собі, як хотілося б. Але з кожною хвилиною ми грали з дедалі більшою впевненістю у собі, я думаю, все це бачили», – сказав Степаненко для УЄФА.

• В іншому матчі квартету Н Антверпен програв на своєму полі Порту (1:4).
  • Після третього туру Барса з дев’ятьма очками впевнено лідирує в групі Н. Шахтар із трьома очками іде третім. Порту, маючи шість пунктів, вийшов на чисте друге місце, а Антверпен з нулем балів розташувався на четвертій позиції
  • Наступний матч Ліги чемпіонів «гірники» знову проведуть із іспанським чемпіоном Барселоною. Поєдинок відбудеться 7 листопада.