«Нічого не міг вдіяти»: Трубін отримав сумний вердикт від португальської преси після вильоту Бенфіки з ЛЧ


Вчора, 11 березня, відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому зустрілися іспанська Барселона і португальська Бенфіка. Каталонці здобули впевнену перемогу з рахунком 3:1 та забезпечили собі вихід у наступний етап турніру, завершивши протистояння із загальним рахунком 4:1.
Воротар лісабонської команди Анатолій Трубін провів весь матч на полі, відзначившись трьома сейвами. Португальські ЗМІ проаналізували виступ українського голкіпера та поділилися своїми оцінками його гри.
«Зробив два легкі сейви на 6-й та 10-й хвилинах, після чого з'явилося відчуття, що на Бенфіку чекає легкий вечір. Але минула хвилина і Рафінья забив, навіть не помітивши оборони португальського клубу.
Трубін пізніше відбив кілька небезпечних ударів, але в епізодах із пропущеними голами він нічого не міг вдіяти. У другому таймі в українського голкіпера було напрочуд мало роботи», – вважає видання A Bola.
- 23-річний Трубін в цьому сезоні зіграв 37 поєдинків (38 пропущених м'ячів і 16 «сухих» ігор). На його рахунку 19 матчів за збірну України (22 пропущених голи і шість зустрічей на «нуль»).
- Бенфіка наразі посідає друге місце в чемпіонаті з 56 очками в 24 іграх, поступаючись лідируючому Спортінгу за додатковими показниками.