Турнірна таблиця Шахтаря у Лізі чемпіонів після перемоги над Барселоною: ситуація в групі заплутана

Переглядів 315839
26 голосів
Гравці Шахтаря. Фото: ФК Шахтар
Шахтар мінімально обіграв Барселону та розташувався на третій сходинці в турнірній таблиці групи Н Ліги чемпіонів. Команда Маріно Пушича має шість очок в своєму активі.

У вівторок, сьомого листопада, Шахтар зіграв проти Барселони у матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів. Поєдинок закінчився перемогою команди Маріно Пушича із рахунком 1:0.

Ця зустріч була для донеччан номінально домашньою та пройшла у німецькому місті Гамбург. За Шахтар голом відзначився український нападник Даніло Сікан на 40-й хвилині матчу.

Відео голу Сікана дивіться в нашому телеграм-каналі

На 86-й хвилині гол забив Невертон, однак він був відмінений через положення поза грою.

• У іншому матчі групи Н Порту розібрався з Антверпеном (2:0).
  • Завдяки такому результату донецький клуб набрав вже шість очок та посідає третю сходинку у групі Н, у другого Порту дев'ять балів. «Гірники» значно покращили свої шанси на плей-оф ЛЧ.
  • Лідером квартету залишається Барселона, яка до цього виграла усі три матчі, але через поразку ще не забезпечила собі вихід у плей-оф. Антверпен втратив шанси на кваліфікацію у весняну частину ЛЧ.

• У п'ятому турі 28 листопада Шахтар зустрінеться з Антверпеном, а 13 грудня зіграє матч шостого туру проти Порту.
  • В чемпіонаті України донеччани 12 листопада протистоятимуть Дніпру-1.