«Я не експерт по пропущених м’ячах»: реакція Бущана на гру Луніна з Ман Сіті – він оцінив конкурента у збірній

Переглядів 213
Георгій Бущан, фото: ФК Динамо
Воротар київського Динамо Георгій Бущан висловився стосовно одного з м'ячів, які Андрій Лунін пропустив у матчі Реал Мадрид – Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів.

У вівторок, дев'ятого квітня, Реал Мадрид вдома прийняв Манчестер Сіті у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, який закінчився із рахунком 3:3.

Андрій Лунін вийшов у стартовому складі команди Карло Анчелотті та відіграв усі 90 хвилин, а три м'ячі, які він пропустив, прийшли з-за меж штрафного майданчика.

Відео першого пропущеного голу Луніна

Партнер Луніна по збірній України Геогій Бущан з Динамо прокоментував м'яч Бернарду Сілви, який Андрій пропустив на другій хвилині.

«Я не експерт по пропущених м’ячах. Андрюха зіграв хорошу гру, я вважаю, тим паче з такою командою. Це було важко, але він гарно проявив себе», – сказав Бущан у коментарі YouTube-каналу «ВЗБІРНА».

• Другий поєдинок між Реалом та Ман Сіті пройде у Англії 17 квітня та розпочнеться о 22:00.
  • Лунін в цьому сезоні зіграв уже 25 зустрічей в усіх змаганнях: 22 пропущених м'ячі та 11 «сухих» поєдинків.
  • Контракт українця з мадридським клубом розрахований до 30 червня 2025 року.
  • У Ла Лізі Реал наразі посідає перше місце з 75-ма заліковими пунктами після 30 турів.
  • У суботу, 13 квітня, підопічні Анчелотті на виїзді зустрінуться з Мальоркою.