Рекордсмен-голеадор та бразилець: визначено найкращих гравців матчу Ліги Європи Шахтар – Марсель

Переглядів 184
Марсель радіє голу у ворота Шахтаря. Фото: Google
Французький Марсель виявився сильнішим за донецький Шахтар в рамках поєдинку-відповіді ЛЄ. Стало відомо, хто отримав найкращі бали за цю зустріч.

22 лютого в рамках матчу-відповіді плей-офф Ліги Європи французький Марсель на Велодромі приймав донецький Шахтар.

Перша зустріч у Гамбурзі завершилася внічию 2:2.

У поєдинку-відповіді українська команда вийшла вперед після того, як Георгій Судаков реалізував пенальті на 12 хвилині. Але на 23 хвилині П'єр-Емерік Обамеянг зрівняв рахунок. Цікаво, що габонець, для якого це був 31-й забитий м'яч у Лізі Європи, став найкращим голеадором турніру в історії.

У другому таймі французи ще два разі забили «гірникам». Зробили це Ісмаїла Сарр та Жоффре Кондогбія.

У підсумку Марсель здобув перемогу з рахунком 3:1. Далі за сумою двох зустрічей пройшла провансальська команда.

Від порталу статистики WhoScored найкращу оцінку в складі Шахтаря отримав бразилець Егіналду, якому поставили 6,7. Загалом найкращим гравцем матчу було визнано Обамеянга, який окрім гола ще відзначився асистом (7,8).

Ліга Європи. 1/8 фіналу. Матч-відповідь

Марсель – Шахтар – 3:1

Голи: Обамеянг, 23, Сарр, 74, Кондогбія, 81 - Судаков, 12 (з пенальті).

• Наступний матч Шахтар зіграє уже в рамках УПЛ проти Олександрії 26 лютого.
  • На даний момент в турнірній таблиці чемпіонату України донецька команда з 31 очком у активі іде на четвертому місці.