Шахтар - Ренн: найкращим гравцем донецької команди став Степаненко

Переглядів 385
Шахтар святкує гол у ворота Ренна. Фото: Шахтар
Тарас Степаненко отримав найкращий бал у складі донецького Шахтаря за матч Ліги Європи з французьким Ренном. Портал WhoScored оцінив гру українського опорника в 7,2 бали.

16 лютого у Варшаві в рамках першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи донецький Шахтар зіграв з французьким Ренном.

Вже на 11 хвилині українська команда зуміла вийти вперед. У карний майданчик гостей добре забіг Богдан Михайліченко, який пробив по воротах французів, але м'яч відбив досвідчений Стів Манданда. Та першим на добиванні був форвард донеччан Дмитро Криськів, який своїм влучним ударом відкрив рахунок у цьому поєдинку.

А на 45+1 хвилині Артем Бондаренко реалізував пенальті, тим самим зробивши рахунок 2:0 на користь Шахтаря.

У другій половині зустрічі Токо Екамбі на 59 хвилині відквитав один м’яч. Більше голів не було, а тому Шахтар переміг з рахунком 2:1.

За версією WhoScored, найкращим гравцем матчу у складі Шахтаря став Тарас Степаненко з оцінкою 7,2. Автор голу Дмитро Криськів та автор асисту Богдан Михайліченко отримали по 7,1 бали. Кращими футболістами матчу стали представники Ренна Жеремі Доку (8,2), який зробив асист, та Токо Екамбі, який відзначився голом (7,9).

Зазначимо, що матч-відповідь Ренн - Шахтар відбудеться 23 лютого.

Додамо, що Шахтар разом з Динамо мають по 30 очок в своєму активі та ділять другу-третю позиції в турнірній таблиці УПЛ.

Друга частина сезону УПЛ для донеччан розпочнеться матчами з Минаєм (28.02), з харківським Металістом 1925 (05.03), з криворізьким Кривбасом (11.03) та з львівським Рухом (18.03).