Відомий український тренер не зміг порадувати власних фанів: як завершився матч потенційних суперників Полісся

Переглядів 525
Юрій Гура. Фото: ФК Шериф
Молдавський Шериф з Тирасполя, який тренує український фахівець Юрій Гура, у поєдинку другого кваліфікаційного раунду мінімально програв шведському Ельфсборгу (0:1).

Шериф продовжує дуже натужно вкочуватися у новий євросезон. У першому кваліфікаційному раунді команда Юрія Гури на характері пройшла скромну Зіру з Азербайджану.

Сьогодні, 25 липня, продемонструвавши дуже бліду гру, команда нашого фахівця програла у домашньому матчі проти шведського Ельфсборга.

У першому таймі поєдинок пройшов без моментів від слова зовсім: жодного удару у площину воріт на дві команди.

Не змінилася картина гри на полі у Тирасполі й по перерві. Більше ініціативою володіли господарі, які навіть спромоглися раз потурбувати Ісака Петерссона, але зиску з того було нуль.

Натомість «вікінги» свого все ж досягли й завдяки чітко реалізованому пенальті від Сімона Гедлунда, вирвали надважливу зі стратегічного погляду вікторію.

Ліга Європи. Другий кваліфікаційний раунд. Перший матч

Шериф (Молдова) – Ельфсборг (Швеція) 0:1 (0:0)

Гол: Гедлунд, 86.

Нагадаємо, що, якщо Полісся пройде Олімпію, то зіграє з невдахою пари другого раунду відбору Ліги Європи Шериф/Ельфсборг

• У першому раунді кваліфікації Шериф за сумою двох матчів пройшов азербайджанську Зіру (0:1, 3:1, по пен.).
  • Матч-відповідь між Ельфсборгом та Шерифом заплановано на 1 серпня. Початок гри о 20:00 за київським часом.
  • Переможець пари Шериф/Ельфсборг у третьому раунді кваліфікації ЛК зустрінеться з кращою командою у дуелі між словенською Олімпією та житомирським Поліссям.