Як зіграли українці у Лізі Європи: оцінки Кочєргіна, Таловєрова та Коваля

Переглядів 20742
Владислав Кочергін. Фото: ФК Ракув
Українські футболісти відіграли свої матчі в черговому турі Ліги Європи. Владислав Кочергін, Максим Коваль та Максим Таловєров дізналися свої оцінки за виступ у вчорашніх іграх групового етапу.

Український футболіст Владислав Кочергін провів повну гру за Ракув у матчі проти Штурму (1:0). Польський клуб здобув свою першу перемогу у груповому етапі. Згідно з оцінкою порталу WhoScored, в гравця 7.0, що трохи вище за середню командну оцінку (6.9).

Ще один українець Максим Таловєров вийшов в основному складі австрійського ЛАСКу в грі проти англійського Ліверпуля (0:4), отримав жовту картку за фол на 58-й хвилині та був замінений на 61-й хвилині. Оцінка WhoScored для захисника – 5.9, що нижче за середню командну оцінку (6.0).

Український голкіпер Максим Коваль провів повну гру за Шериф у матчі проти Славії (2:3). Клуб із Молдови втратив шанси на вихід із групи. Оцінка воротаря склала 6.2, трохи нижче за середню командну оцінку (6.4).

Відзначимо, що форварду Ліверпуля Коді Гакпо, автору дубля у ворота клубу ЛАСК, було поставлено максимальну оцінку 10.0.

• У заключному турі Ракуву потрібно на своєму полі брати очки з Аталантою та сподіватися, що Спортінг досягне сприятливого результату в матчі проти Штурма.
  • ЛАСК з трьома балами після п’яти турів може сподіватися лише на плей-оф Ліги конференцій у випадку, якщо в останньому турі обійде Рояль Уніон та посяде третю сходинку в групі Ліги Європи.
  • Шериф має лише один пункт після п’яти матчів.