«Зіграли так, як можуть і як дав суперник»: реакція фанатів на нічийний матч Шахтаря з Феєноордом

Переглядів 1105
Гравці Шахтаря радіють голу у ворота Феєноорда. Фото: Шахтар
Донецький Шахтар зіграв унічию 1:1 з роттердамським Феєноордом. Українські фанати Шахтаря висловили свої думки стосовно цієї зусітрчі, яка відбулася у польській Варшаві.

Дев’ятого березня в рамках першого поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи донецький Шахтар у Варшаві грав з роттердамським Феєноордом.

Перший тайм цього протистояння завершився нульовою нічиєю. А у другому таймі під завісу поєдинку розпочалося найцікавіше, коли команді обмінялися голами. На забитий м’яч у виконанні Ярослава Ракіцького гості відповіли голом Есекіеля Бульяуде. У підсумку матч завершився внічию 1:1.

Слід зазначити, що гол Ракіцького взагалі вийшов водночас курйозним та красивим. Ярослав у падінні спиною відправив м’яч у ворота нідерландської команди.

Фанати на офіційній сторінці Шахтаря в Фейсбуку коментують результат матчу з Феєноордом та саму трансляцію поєдинку.

Петро Чикида: «Зіграли так, як можуть і як дав суперник...»

Іван Охоцький: «Враховуючи всі проблеми перед грою, то норм»

Roman Shnaider: «Слабо зіграли. Можливо на виїзді краще зіграють»

Taras Lysko: «А де ви тут битву побачили? Тупо фарт… Мені подобається український Шахтар, але, блін, вчора була якась мука, а не футбол. І вже не впершому пості пишу комент про коментаторів, які пробили дно своїм коментаторством»

Матч-відповідь відбудеться 16 березня в Роттердамі на стадіоні «Де Куйп».