Мудрик віддав асист, а Довбика випустили рятувати матч: українці зіграли у Лізі Європи і Лізі конференцій

Переглядів 45
Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
Рома Артема Довбика і Челсі Михайла Мудрика провели свої єврокубкові матчі. Римляни в гостьовій грі другого туру Ліги Європи сенсаційно поступилися шведському Ельфсборгу (0:1), а лондонці впевнено обіграли бельгійський Гент у стартовому турі Ліги конференцій (4:2).

Рома Артема Довбика та Челсі Михайла Мудрика зіграли свої матчі у єврокубках. Римляни у другому туру Ліги Європи програли шведському Ельфсборгу (0:1), а лондонці перемогли бельгійський Гент у першому турі Ліги конференцій (4:2).

Эльфсборг – Рома – 1:0

Довбик почав матч на лаві запасних, поступившись місцем у стартовому складі узбекистанському форварду Эльдору Шомуродову.

Його команда програвала суперникам після перерви з мінімальним рахунком після голу Майкла Баду з пенальті в кінці першого тайму. Українець вийшов на поле на 65-й хвилині якраз замість узбека, але не відзначився результативними діями.

Які оцінки отримав Довбик

Портал WhoScored поставив нападнику оцінку 6,2. SofaScore оцінив його гру в 6,9.

Челсі – Гент – 4:2

Мудрик вийшов на поле з перших хвилин. «Аристократам» вдалося відкрити рахунок на 12-й хвилині гри зусиллями Ренату Вейги, при цьому гольовий пас йому віддав саме десятий номер Челсі.

🔥Відео асисту Мудрика🔥

Після відновлення гри господарі подвоїли перевагу голом Педро Нету, але гості досить швидко скоротили розрив до мінімуму м'ячем Ватанабе. Надалі лондонці розвинули успіх і точними ударами Нкунку і Девсбері-Холла довели зустріч до впевненої перемоги.

Гості відповили голом Гандельмана. Мудрик зіграв повний матч.

Челсі – Гент – 4:2 (1:0)

Голи: Вейга, 12, Нету, 46, Нкунку, 63, Девсбрі-Холл, 70 – Ватанабе, 50, Гандельман, 90

• Наступні матчі у ЛЄ і ЛК Рома та Челсі проведуть 24 жовтня.
  • Римляни приймуть київське Динамо в 19:45 за київським часом.
  • Лондонці зіграють в гостях з грецьким Панатінаїкосом в 19:45 по Києву.