Полісся на очах у Палкіна дебютувало у єврокубках: як завершився історичний матч команди Ашура

Переглядів 15924
7 голосів
Олімпія - Полісся. Фото: Полісся
Житомирське Полісся сьогодні провело свій перший поєдинок у другому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій проти Олімпії. Матч закінчився із рахунком 2:0 на користь словенців.

У четвер, 25 липня, житомирське Полісся дебютувало у єврокубках поєдинком другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти Олімпії. Варто відзначити, що на цей історичний матч завітав генеральний директор донецького Шахтаря Сергій Палкін.

У першому таймі ініціативою більше володіла словенська команда, але в основному гостроту вона створювала після навісів або дальніх ударів.

Полісся розпочало гру другим номером і намагалося напружувати опонента грою на контратаках. Проте в першій половині голів ніхто не забив.

На старті другого тайму Полісся пропустило. Нападник Олімпії Флоруц зайшов у штрафний майданчик і лівою ногою поклав м'яч у кут воріт Волинця.

▶️Гол Олімпії

Згодом Олімпія могла збільшити свою перевагу. Нападник словенців опинився першим на добиванні після сейву Волинця, однак з декількох метрів пробив не влучно. Але в компенсований час українська команда пропустила вдруге, відзначився Пінто.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Олімпії.

Ліга конференцій, 2-й кваліфікаційний раунд

Олімпія - Полісся - 2:0

Голи: Флоруц, 56, Пінто, 90+2

• У четвер, 1 серпня, на житомирян очікує матч-відповідь з Олімпією в рамках другого раунду кваліфікації Ліги конференцій.
  • У минулому сезоні Полісся стало п'ятим в УПЛ і дійшло до півфіналу Кубка України.