«Помилки – це частина футболу»: тренер Арсенала пояснив, чому Зінченко не вийшов в старті проти Баварії

Переглядів 726
Головний тренер Арсенала Мікель Артета висловився про важливість замін у першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів з Баварією (2:2), який напередодні відбувся Лондоні.

Зінченко почав гру проти Баварії відразу ж після перерви. Мікель Артета після матчу заявив, що такий трюк з українцем був зроблений для того, щоб змінити певні речі на полі.

«Заміни мали величезний вплив. Зінченка ми випустили одразу в перерві, щоб змінити кілька речей, а потім Троссарда і Жезуса, і Парті, оскільки гра стала трохи хаотичною. Думаю, що виходи на заміну мали позитивний вплив, і те, як вони вийшли на поле, мова тіла, ставлення, ініціатива. Це відбилося на команді.

Ми зробили кілька помилок, і наступного разу їх буде менше. Давайте вчитися на цьому, підтримувати тих гравців, які були неймовірними, і це частина футболу», – цитує Артету сайт Арсенала.

• Матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Баварія – Арсенал відбудеться в Мюнхені в середу, 17 квітня і розпочнеться о 22:00 за київським часом.
  • 27-річний Зінченко провів у футболці Арсенала 32 матчі у всіх турнірах, забив один гол і зробив дві результативні передачі.
  • 14 квітня Арсенал зіграє наступний матч проти Астон Вілли в рамках 33 туру АПЛ.