«Пропустив і через тебе»: роздратований Лунін звернувся до зіркового партнера після курйозного голу

Переглядів 236
Андрій Лунін. Фото: Google
25-річний український голкіпер Андрій Лунін взяв участь у поєдинку між мадридським Реалом та Манчестер Сіті. Зустріч завершилася внічию 3:3, а в одному із пропущених українцем голів було місце помилці.

Дев’ятого квітня в рамках першого матчу чвертьфіналу Ліги чемпіонів мадридський Реал на «Сантьяго Бернабеу» зустрічався з Манчестер Сіті. Український голкіпер «галактікос» Андрій Лунін вийшов на поле в старті.

Уже на другій хвилині українець пропустив дещо курйозний гол. Ман Сіті заробив штрафний. У стінці був один Вінісіус Жуніор, а стандарт виконувати підійшов Бернарду Сілва. Португалець пробив метрів з тридцяти, м’яч пролетів повз бразильця, а Лунін не встиг зреагувати на «шкіряного», який в підсумку влетів у сітку воріт.

Лунін у другому таймі пропустив ще два м’ячі, а матч завершився результативною нічиєю 3:3.

За інформацією видання DonDiario, Лунін був роздратований через перший пропущений гол. Українець визнав свою помилку, але він також звернувся і до Вінісіуса.

«Я пропустив цей м’яч і через тебе», – наводить слова Луніна джерело.

• Матч-відповідь між Ман Сіті та Реалом відбудеться в Англії 17 квітня.
  • Реал із 75 балами також лідирує в Ла Лізі. Друга Барселона набрала 67 очок, а третя Жирона Довбика та Циганкова – 65.