Рух попрощався з Юнацькою лігою УЄФА: чемпіон України залишився без плей-офф

Переглядів 1585
Молодіжна команда Руху здобув мінімальну перемогу у матчі-відповіді другого попереднього раунду Юнацької ліги УЄФА проти Мідтьюлланда.

Молодіжка Руху у першому матчі зазнала розгромної поразки від Мідтьюлланда, отримавши чотири голи без відповіді. Повторна зустріч між командами перетворилася на формальність.

Події у Данії пішли за найоптимістичнішим сценарієм Мідтьюлланд з 23-ї хвилини залишився в меншості після вилучення Ліндекільде. Рух прибрав ініціативу до своїх рук, однак суперник грамотно перебудувався, намагаючись не розгубити свою перевагу.

Данці в меншості протрималися до 92-ї хвилини, але не зміг нічого вдіяти з атакою Руху, яка завершилася голом у виконанні Холода.

Рух мінімально обіграв Мідтьюлланд та достойно попрощався з Юнацькою лігою УЄФА.

Юнацька ліга УЄФА. Другий попередній раунд.

Матч-відповідь

Мідтьюлланд U-19 –  Рух U-19 – 0:1

Гол: Холод, 90+2.

Перший матч – 4:0

• У попередньому раунді кваліфікації Рух пройшов боснійський Сараєво (1:1 вдома, 3:1 на виїзді).
  • Учора, 28 листопада, донецький Шахтар обіграв бельгійський Антверпен у домашньому матчі п'ятого туру групового етапу Юнацької ліги УЄФА (3:1), однак «гірники» також втратили шанси на вихід до плей-оф, оскільки відстають від Барселони та Порту на шість очок за один тур до фінішу.