Шериф Коваля програв Ніцці: єдиний гол у матчі український воротар пропустив від 18-річного захисника

Переглядів 410
Максим Коваль. Фото: Google
Тираспольський Шериф зазнав поразки в домашньому матчі плей-офф Ліги конференцій проти Ніцци. Французька команда перемогла завдяки голу молодого захисника.

Дев'ятого березня в рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги конференцій Шериф у Кишиневі на стадіоні «Зімбру» зустрічався з французькою Ніццею.

Український воротар тираспольської команди Максим Коваль вийшов на поле з перших хвилин та зіграв повністю поєдинок.

Під завісу першого тайму на 45+3 хвилині 18-річний лівий захисник Аюб Амрауї забив у ворота Шериф м'яч, який став у підсумку переможним для французької команди. Ніцца виграла зустріч з рахунком 1:0.

Матч-відповідь Ніцца-Шериф відбудеться 16 березня.

Зазначимо, що Шериф в чемпіонаті Молдови з 33 очками в активі впевнено лідирує. Ніцца з 42 балами іде сьомою в турнірній таблиці французької Ліги 1.

Максим Коваль у поточному сезоні зіграв за Шериф 14 матчів, у яких він пропустив 12 м'ячів та шість разів залишив свої ворота у недоторканості.