Тренеру Зінченка «зірвало дах» після матчу Ліги чемпіонів: наставник Арсенала Артета втрапив у скандал

Переглядів 1102
Мікель Артета та Олександр Зінченко. Фото: ФК Арсенал
Головний тренер Порту Сержіу Консейсау заявив про те, що його колега з Арсенала Мікель Артета образив його сім'ю під час матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Арсенал вибив Порту з розіграшу Ліги чемпіонів, здолавши суперника в серії післяматчевих пенальті (0:1, 1:0, 4:2 по пен.). «Каноніри» вийшли до чвертьфіналу.

Після завершення зустрічі головний тренер Порту Сержіу Консейсау зробив заяву про негідну поведінку свого колеги з Арсенала Мікеля Артети.

«Під час гри Артета повернувся до лавки запасних і образив мою сім'ю іспанською мовою. Я сказав йому, що людини, яку він образив, більше немає серед нас.

Нехай він турбується про тренування своєї команди, яка має достатній потенціал, щоб грати краще», – наводить слова Консейсау інсайдер Фабріціо Романо.

• Український захисник Арсенала Олександр Зінченко вийшов на заміну замість поляка Якуба Ківіора в перерві між двома екстра-таймами і провів на полі 15 хвилин ігрового часу.
  • Арсенал дізнається суперника в 1/4 фіналу ЛЧ під час церемонії жеребкування, яка відбудеться в п'ятницю, 15 березня.