Трубін з Бенфікою вилетів з Ліги Європи: преса Португалії винесла вердикт українському голкіперу

Переглядів 7825
Анатолій Трубін. Фото: Google
Український воротар Анатолій Трубін зіграв за Бенфіку в програшному поєдинку проти французького Марселя в рамках чвертьфіналу Ліги Європи.

Авторитетне португальске видання A Bola оцінило дії українського воротаря в матчі проти Марселя в рамках чвертьфіналу Ліги Європи. У цій зустрічі французи виграли основний час з рахунком 1:0, а потім здобули перемогу в серії пенальті – 4:2.

«Український воротар був однією з головних причин, чому Бенфіка не вилетіла в основний час. Він відбив кілька небезпечних ударів і майже завжди зберігав ворота у безпеці, за винятком моменту, в якому він схопив м'яч і відпустив його після зіткнення з Антоніу Сілвою, але потім швидко зреагував і запобіг голу Кондогбії».

Також джерело зазначає, що відбити удар від Фаріса Мумбаньї укранцю було непросто:

«Зробити більше з голом Мумбанья було важко», – зазначає видання про забитий м’яч Марселя.

• Від порталу статистики WhoScored Трубін за матч з провансальцями отримав оцінку 6,1.
  • Наступний матч Бенфіка зіграє з Фаренсе 22 квітня.
  • Наразі в чемпіонаті Португалії лісабонська команд з 70 очками посідає другу позицію. У першого Спортінга 77 балів.