В Реалі вважають матч з Сіті, в якому феєрив Лунін, найважливішим у сучасній ері: вище цінять тільки одну гру

Переглядів 2695
Футболісти Реала. Фото: DIARIO AS
Реал завдяки геройствам Андрія Луніна по серії пенальті пройшов Манчестер Сіті в Лізі чемпіонів. У клубі вважають, що це була одна з найбільш важливих ночей для команди.

У середу, 17 квітня, Реал на виїзді пройшов Манчестер Сіті у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Після нічиї 1:1 у основний і додатковий час мадридці перемогли з рахунком 4:3 у серії пенальті.

Андрій Лунін вийшов у стартовому складі гостей та провів на полі усі 120 хвилин, здійснивши 11 сейвів, відбивши ще й два пенальті у післяматчевій серії.

Відео феєрії українця дивіться в нашому телеграм-каналі

За повідомленням журналіста Гільєрмо Рая з видання The Athletic, у мадридському клубі дуже високо цінують дану перемогу.

«На всіх рівнях клубу (роздягальня, тренерський штаб і керівництво) вони ставлять цю ніч у Манчестері як найбільш особливу в сучасній епосі. Лише Лісабон-2014 стоїть вище», – написав журналіст у соцмережі Х.

• Нагадаємо, що у 2014 році Реал в Лісабоні обіграв Атлетіко у фіналі Ліги чемпіонів. Програючи в рахунку до 93-ї хвилини, команда Карло Анчелотті змогла зрівняти, перевести матч в овертайм і забила там ще три м'ячі.
  • Той трофей ЛЧ став для Мадрида 10 в історії, до цього вони не вигравали його 12 років, а після тієї ночі здобули ще чотири титули за дев'ять років.
  • У півфіналі цієї Ліги чемпіонів Реал зіграє проти мюнхенської Баварії, яка вибила Арсенал Олександра Зінченка (1:1, 1:0).
  • Перша зустріч відбудеться у Німеччині 30 квітня, а матч-відповідь пройде у Мадриді восьмого травня.
  • Лунін в нинішньому сезоні провів 27 поєдинків у всіх турнірах, пропустив 23 голи та має 12 матчів «на нуль».
  • Контракт українського голкіпера з мадридцями розрахований до 30 червня 2025 року.
  • У Ла Лізі Реал посідає перше місце, маючи в своєму активі 78 набраних балів за 31 матч.
  • У неділю, 21 квітня, команда Карло Анчелотті на своєму полі прийме Барселону в 32-му турі.