Трубін не витягнув серію пенальті як Лунін і вилетів з Бенфікою з Ліги Європи: результат всіх ігор 1/4 фіналу

Переглядів 1820
6 голосів
Анатолій Трубін. Фото: Getty Images
У другому поєдинку 1/4 фіналу Ліги Європи французький Марсель приймав лісабонську Бенфіку. Команда українського воротаря Анатолія Трубіна програла у серії пенальті.

У четвер, 18 квітня, лісабонська Бенфіка приймала Марсель у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи. Нагадаємо, що перша зустріч цих команд завершилася перемогою португальського колективу (2:1).

Український воротар Бенфіки Анатолій Трубін вийшов у стартовому складі команди та провів на полі всі 90 хвилин, здійснивши чотири сейви.

Перший тайм пройшов без забитих голів, статистична перевага була на боці Марселя.

У другій половині зустрічі французький клуб все-таки зумів «розмочити ворота» Трубіна. Гол на свій рахунок після удару головою записав Фаріс Мумбанья. Гра перейшла в овертайми, де обидві команди не зуміли відзначитися.

Відео пропущеного голу Трубіним

Таким чином Марсель та Бенфіка вирішили долю путівки до півфіналу Ліги Європи у серії пенальті. Переможцем післяматчевих 11-метрових ударів став французький колектив, який не схибив жодного разу.

Нагадаємо, що днем раніше героєм серії пенальті став інший український воротар Андрій Лунін, який у складі Реала взяв два удари з позначки від гравців Манчестер Сіті (1:1, пен. 4:3).

Фінальний свисток головного арбітра матчу Фелікса Цваєра зафіксував перемогу Марселя над Бенфікою.

Ліга Європи. 1/4 фіналу. Другий матч

Марсель – Бенфіка – 1:0 (пен. 3:2)

Голи: Мумбанья, 79

• У півфіналі на Марсель чекає протистояння з італійською Аталантою. Перша гра пройде 2 травня, матч-відповідь відбудеться 9 травня.
  • Трубін в нинішньому сезоні провів 44 матчі в усіх турнірах: 43 пропущених голи та 16 «сухих» зустрічей.