Турнірна таблиця в групі Шахтаря: команда ван Леувена перемогла Антверпен, Барселона мінімально здолала Порту

Переглядів 16090
Антверпен - Шахтар. Фото: ФК Шахтар
Сьогодні відбулися матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2023/24. Шахтар зробив епічний камбек у матчі із Антверпеном (3:2), а Барселона перемогла Порту (1:0).

Антверпен і Шахтар намагалися виправити свої поразки в першому турі групового етапу. Спочатку це вдавалося господарям, які завдяки Муї і Баліквіші забили два м'ячі ще до перерви.

На 48-й хвилині Данило Сікан скоротив різницю в рахунку, а середині другого тайму Ракицький відновив паритет, вдаривши зі штрафного і завдяки рикошету.

На 76-й хвилині Сікан використав грубу помилку бельгійського воротаря, встановивши остаточний рахунок – 3:2 на користь Шахтаря. Але на останніх секундах гри Алдервейрелд міг вирвати нічию для своєї команди, але не зумів реалізувати пенальті.

В паралельному матчі Барселона в Португалії здолала Порту 1:0 в дуже складній грі для каталонців.

Зараз у групі Н лідером є Барселона, яка має шість очків, здобувши дві перемоги. Порту випереджає Шахтар, адже португальска команда перемогла «гірників» в очній дуелі. Замикає квартет бельгійський чемпіон Антверпен, який двічі поступився.

• В наступній грі ЛЧ команда Патріка ван Леувена зіграє на виїзді проти іспанської Барселони.
  • Поєдинок відбудеться 25 жовтня. Початок гри о 19:45.