Шахтар зробив камбек у матчі з Антверпеном та набрав перші очки: відео усіх голів поєдинку Ліги чемпіонів

Переглядів 3225
Боротьба Юхима Коноплі та Мішеля-Анжа Баліквіши. Фото: ФК Шахтар
У матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів донецький Шахтар на виїзді зустрічався з бельгійським Антверпеном. «Гірники» зробили камбек та виграли матч з рахунком 3:2.

Розпочали гірше і не вигадаєш, або ж – наша пісня гарна й нова, нумо співати її знову, але на старий лад.

Донецький Шахтар, як і в матчі проти португальського Порту (1:3), розпочав поєдинок проти Антверпену з того, що пропустив швидкий і абсолютно безглуздий гол.

Ярослав Ракіцький зашпортався біля своєї штрафної, Артур Вермерен вкрав у нього м’яч, віддав на Арбнора Мую і – виймайте, шановні.

Відігратися у «гірників» швидко не вийшло. Натомість бельгійці за 30 хвилин після першого голу, організували й другий.

Комбінацію в три паси, яку розпочав воротар бельгійців Жан Бюте, а продовжив шикарним розрізним пасом Вермерен, завершив точним ударом повз Дмитра Різника Мішель-Анж Баліквіша.

Здавалося б, після такого нокдауну «гірники» не оговтаються, але по перерві Шахтар швидко один гол відквитав: на 48 хвилині Георгій Судаков пальнув здалеку в поперечину і спровокував в захисті бельгійців справжню паніку, а затяжную атаку ударом головою завершив Данило Сікан.

А на 71-му оберті хвилинної стрілки виправився за ляп в першому таймі Ракіцький: Ярослав у своєму стилі, на силу, пробив зі штрафного і м'яч рикошетом від Баліквіши юркнув у сітку.

І тут помаранчево-чорні увийшли в кураж, а бельгійці почали чудити. Воротар Антверпена Бюте кинувся рятувати м'яч, щоб не було кутового і відбувся гол: француз віддав кулястого просто в ноги Єгору Назарині, той швидко покотив на Сікана і Данило оформив дубль.

На 96-й (!!!) хвилині Антеверпен міг врятувати матч: пенальті за гру рукою Тараса Степаненка, бив супердосвідчений Тобіас Алдервейрелд, але не влучив у ворота!