Провальний дебют ван Леувена в Лізі чемпіонів: Шахтар без шансів програв Порту

Переглядів 967
Зубков у матчі проти Порту. Фото: Шахтар
Донецький Шахтар у номінально домашньому поєдинку поступився в Гамбурзі Порту з рахунком 1:3. На гол Келсі португальці відповіли дублем Галену та точним ударом Таремі.

19 вересня в рамках першого туру групового раунду Ліги чемпіонів донецький Шахтар зустрічався з Порту на арені «Фолькспаркштадіон» в Гамбурзі.

У першому таймі вирішилася доля цього поєдинку. Вже до 29 хвилини зустрічі рахунок був 3:1 на користь португальської команди. За гостей дубль оформив бразилець Галену, який також асистував іранцю Мехді Таремі. Шахтар на це відповів голом у виконанні венесуельця Кевіна Келсі, якому віддав результативну передачу Юхим Конопля.

У другій половині зустрічі голів не було, а тому португальська команда виграла зустріч із рахунком 3:1.

Ліга чемпіонів. Гамбург. «Фолькспаркштадіон»

Шахтар (Донецьк) – Порту – 1:3 (1:3)

Голи: Келсі, 13 – Галену, 8, 15, Таремі, 29.

Відео голів можна подивитися в телеграм-каналі FanDay.net.

• У паралельному матчі каталонська Барселона розгромила бельгійський Антверпен із рахунком 5:0.
  • Донецька команда в наступному поєдинку зустрінеться з Антверпеном на виїзді (04.10).
  • До цього «гірники» на внутрішній арені зустрінуться з львівським Рухом (23.09) та полтавською Ворсклою (30.09) в рамках УПЛ, а також із рівненським Вересом у Кубку України (26.09).