Турнірна таблиця Зорі у Лізі конференцій: яке місце у групі В займають луганці після гри з Брейдабліком

Переглядів 3665
Брейдаблік – Зоря. Фото: Google
Сьогодні відбулися матчі другого туру групового етапу Ліги конференції сезону 2023/24. Луганська Зоря в непростому поєдинку здолала ісландський Брейдаблік (1:0), а Гент переміг Маккабі з Тель-Авіву (2:0).

Зоря, яка зіграла в нічию 1:1 в першому турі з Гентом, полетіла в гості до абсолютного дебютанта групового етапу єврокубків Брейдабліка.

Луганці в першому таймі отримали перевагу завдяки голу з кутового. За Зорю відзначився Горбач після передачі Антюха.

В другому таймі команди не забивали і Зоря зуміла втримати свою мінімальну перевагу. Фінальний свисток зафіксував перемогу Зорі з рахунком 1:0.

Гент в себе вдома приймав Маккабі із Тель-Авіву і без проблем здолав гостей з рахунком 2:0, забивши в першому таймі та у доданий до другої половини гри час з пенальті.

Після цього матчу Зоря та Гент очолюють таблицю групи В, третім йде Маккабі, адже здобув перемогу в першому турі над Брейдабліком, а ісландська команда після двох турів має нуль балів, адже двічі поступилася.

• У третьому турі луганська команда поїде в гості до ізраїльського Маккабі.
  • Поєдинок відбудеться 26 жовтня. Початок гри о 19:45.