«Видалення іржі»: реакція ізраїльської преси на впевнену перемогу Маккабі Тель-Авів над Зорею

Переглядів 378
Футболісти Маккабі Т-А і Зорі. Фото: ФК Маккабі Тель-Авів
Зоря поступилася Маккабі з Тель-Авіву у матчі Ліги конференцій із рахунком 1:3. Ізраїльська преса відреагувала на другий тріумф свого клубу у груповому етапі цього сезону.

У четвер, дев'ятого листопада, Зоря у Польщі поступилася Маккабі Тель-Авів у матчі четвертого туру групового етапу Ліги конференцій із рахунком 1:3.

Ізраїльська преса оцінила виступ своєї команди в цьому матчі.

PlayByPlay

«Зі старту команда Роббі Кіна виглядала чудово і повністю контролювала темп гри. Різниця в рівні стала очевидною, коли Лукассен забив п'ятою. Тенденція домінування продовжилася чудовими хвилинами, коли Дор Перец зробив дубль.

Другий тайм пройшов досить збалансовано, обидві команди створювали моменти, а Зоря справедливо забила гол після пресингу. Маккабі порадував грою після тривалого періоду з нерегулярними тренуваннями».

Sports Walla

«Обидві команди створили велику кількість моментів, але Маккабі був більш цілеспрямованим та рішучим. Українській команді вдалося завдати багато ударів по воротах. На щастя для Роббі Кіна та його команди, гравці суперника були недостатньо точними».

ONE.CO

«Видалення іржі після місяця без футболу пройшло успішно. Незважаючи на тривалий період, протягом якого Маккабі, як і інші ізраїльські команди, не грали офіційних матчів, у четвер ввечері вони виглядали чудово і зовсім не відчули іржі».

• Після цього матчу Маккабі посідає другу сходинку в турнірній таблиці групи В Ліги конференцій, маючи шість балів. Раніше вони обіграли Брейдаблік (3:2).
  • Зоря йде третьою з чотирьма балами в активі.
  • 25 листопада ці команди зустрінуться знову у відкладеному матчі третього туру.