Ворскла з яскравим камбеком перемогла Ділу: легіонери принесли вікторію полтавській команді

Переглядів 6294
Ворскла перед матчем із Ділою. Фото: Ворскла
Полтавська Ворскла в яскравому стилі здобула вольову вікторію в поєдинку кваліфікації Ліги конференцій проти грузинської Діли. Підопічні Віктора Скрипника виграли матч з рахунком 2:1.

27 липня відбувся перший матч другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій між Ворсклою та Ділою з Грузії.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю. Найцікавіше відбулося в другій половині зустрічі.

На 57 хвилині український форвард Діли Микола Ковталюк вивів грузинську вперед. Але на 73 хвилині ворсклянам вдалося зрівняти рахунок, завдяки голу у виконанні Феліпе Родрігеса. Через дві хвилини полтавці знову забили, але взяття воріт було скасоване.

Та на 90+3 хвилині підопічні Віктора Скрипника все одно забили. Ібраім Кане точно пробив та приніс своїм голом перемогу з рахунком 2:1!