Зоря завершила виступи у Лізі конференцій розгромною перемогою з рахунком 4:0: підсумкова турнірна таблиця

Переглядів 2114
Футболісти Зорі. Фото: ФК Зоря
Луганська Зоря зіграла останній матч групового етапу Ліги конференцій проти ісландського Брейдабліка. Поєдинок закінчився розгромною перемогою української команди.

У четвер, 14 грудня, Зоря зіграла матч шостого туру групового етапу Ліги конференцій проти Брейдабліка. Поєдинок закінчився впевненою перемогою луганської команди з рахунком 4:0.

Українська команда вже не мала турнірної мотивації, так як втратила шанси на вихід до плей-оф, однак зуміла принести очки УПЛ в таблиці коефіцієнтів УЄФА та порадувати своїх вболівальників результативною грою.

На самому початку матчу Едуардо Герреро відкрив рахунок з передачі Антона Боля, а вже скоро Дамір Мумінович забив у свої ворота та подвоїв перевагу луганців.

Ударну двадцятихвилинку Зорі закрив Петар Мічін, якому асистував Дмитро Мишньов.

В другому таймі луганці без голу теж не залишились. Результативним ударом на 76-й хвилині відзначився Ігор Горбач.

Відео голів дивіться в нашому телеграм-каналі

Ліга конференцій, груповий етап. 6-й тур.

Зоря – Брейдаблік – 4:0

Голи: Герреро (2'), Мумінович (автогол – 11'), Мічін (19'), Горбач (76')

Турнірна таблиця групи В Ліги конференцій

• В паралельному матчі Маккабі Тель-Авів обіграв Гент (3:1), зайняв перше місце і напряму вийшов до 1/8 фіналу.
  • Бельгійці будуть грати у стикових матчах.
  • В рамках чемпіонату України Зоря набрала 12 очок за 14 турів та посідає 14 місце.
  • Наступний свій матч луганський колектив проведе вже у лютому 2024 року, коли зіграє проти полтавської Ворскли.