«Цікавились з УПЛ, але є більш конкретні пропозиції з Данії та Іспанії»: Хлань про життя після розриву контракту з Зорею

Переглядів 2232
Андрій Шевченко Андрій Шевченко
5 голосів
«Цікавились з УПЛ, але є більш конкретні пропозиції з Данії та Іспанії»: Хлань про життя після розриву контракту з Зорею
Максим Хлань. Фото: ФК Зоря
Півзахисник Максим Хлань в ексклюзивному коментарі для «Українського футболу» розповів, чим він займається після того, як достроково покинув луганську Зорю.

20-річний футболіст Максим Хлань через своє небажання продовжувати контракт з Зорею на п’ять років з березня був відправлений до дублю луганського клубу, про що сам гравець розповів нам в іншому інтерв’ю.

В літку Максим ініціював дострокове розірвання контракту, який діяв до кінця 2023 року, і після цього він направився до Європи. Про його скандальний виїзд за кордон повідомляв польский журналіст.

Буквально вчора з’явилася інформація, що Максим Хлань відправився вже на третій перегляд до польського клубу, з яким імовірно підпише контракт. Журналіст сайту «Український футбол» зв’язався з півзахисником, щоб дізнатися, наскільки це правдива інформація.

«Варта, Легія та Лехія проявляють особливий інтерес до мене»

– Цього літа неодноразово в пресі з’являлась інформація, що ви знаходились на перегляді в тих чи інших клубах. Правда чи фейк? 

– Я би не назвав це «переглядом», бо це є більш ознайомленням з європейським футболом. В деяких топ-командах Європи довелося потренуватись і відчути рівень та професіональний підхід до всіх аспектів футболу. 

– Інформація про польську Варту, Легію та Лехію відповідає дійсності?

– Так, відповідає дійсності, ці клуби проявляли і проявляють особливий інтерес. 

– Крім польських клубів, чи були у вас варіанти з інших країн для продовження кар'єри? Які?

– Є більш конкретні пропозиції з Данії та Іспанії, але, як я казав раніше, я нікуди не поспішаю і хочу ефективно скористатись часом, який маю.

Максим Хлань. Фото: ФК Зоря

– Команди з УПЛ вами цікавились?

– Так, цікавились. Але тут не можу говорити про щось конкретне.

«Мого контракту з Зорею вже не існує, у мене нема перешкод зареєструватися в новому клубі»

– На якому етапі зараз ваш спір з Зорею щодо контракту?

– Мій адвокат подав заяву до Палати з вирішення спорів УАФ. Судовий процес розпочався. Поки що це все, що я можу сказати.

– Чи може вас зараз зареєструвати якийсь європейський клуб, беручи до уваги юридичні тонкощі щодо вашого контракту?

– Ви маєте на увазі контракт із Зорею? Його вже не існує, я його розірвав через грубе порушення моїх прав та інтересів. Технічно нема ніяких перешкод зареєструватись за новий клуб.