«Гегедош – альфонс та шахрай»: колишня дівчина ексфорварда Вереса та Перемоги розповіла про шокуючі борги футболіста

Переглядів 13316
Андрій Піскун Андрій Піскун
12 голосів
«Гегедош – альфонс та шахрай»: колишня дівчина ексфорварда Вереса та Перемоги розповіла про шокуючі борги футболіста
Тетяна Леус та Роберт Гегедош. Колаж: УФ
Тетяна Леус, дівчина, яка зустрічалась з Робертом Гегедошем і він їй був винен гроші. Сайт «Український футбол» знайшов її та записав інтерв’ю, де вона розповіла про зустріч з Гегедошем та шокуючі подробиці його вчинку.

Колишній президент ФК Перемога Феміс Сагіров розповів, що йому писали дівчата та просили повернути гроші, які їм винен екгравець його команди Роберт Гегедош. Бізнесмен розрахувався з двома дівчатами, заплативши 25 і 50 тисяч гривень відповідно.

Однак Гегедош в інтерв’ю це заперечив та заявив, що сам погасив борг. 

Сайт «Український футбол» знайшов Тетяну Леус, це саме та дівчина, з якою зустрічався Гегедош та позичав в неї гроші.

«Гегедош так щебетав і брехав в очі, що люди реально давали йому гроші»

– Тетяно, розкажіть, як ви познайомились з Гегедошем?

– Банально. В інтернеті. Це було десь у лютому 2021 року. Він мені написав в інстаграмі, стандартні повідомлення, як хлопець заграє до дівчат: «Привіт, красуня. Як справи?». Бла-бла-бла. 

Я, холоста дівчина, повелась на його загравання та почала спілкуватись. Через декілька днів переписки він попросив скинути йому п’ять тисяч гривень. Сказав, що віддасть відразу після зарплати. Я повірила і перевела йому суму.

– Ви скинули йому гроші, коли ще не зустрічались особисто в реалі?

– Так. 

Тетяна Леус. Фото: Instagram Тетяни Леус

– Чому ви скинули гроші хлопцю, якого навіть не бачили?

– Не знаю, ось така в нього харизма. Гегедош дуже чудово маніпулює людьми. Вже потім я спілкувалась з багатьма людьми, які його знають і зрозуміла, що він чудово маніпулював не тільки дівчатами, а і чоловіками. Це в нього круто виходило. 

Він так щебетав і брехав в очі, що люди реально давали йому гроші. Мені він говорив стандартні речі, але було приємно: «Ти така прикольна, класна, красива». По вухам він їздив добре.

– Коли ви з ним уперше побачились?

– Коли він повернувся зі зборів із Вересом, то ми зустрілись.

– Гегедош водив вас у ресторани, дарував подарунки?

– Ні разу! Ми зустрічались тільки у мене вдома. Декілька разів він приходив із шампанським, вином та закускою. Він особливо не хотів зі мною світитись, і я теж. 

– Як ви на нього клюнули?

– Це така людина, на яку не можна не повестись. Запитайте у будь-кого з Вереса, вам підвередять. Гегедош так гарно говорить і кліпає оченятами, як янгол. Йому навіть мужики гроші позичають. 

«Батько Гегедоша сказав: «Робіть з ним, що хочете, ламайте, вбивайте – це вже не моя дитина. Я вже задовбався борги за нього віддавати»

– На які потреби він просив гроші?

– Він просив гроші на лікування, на якісь аналізи, щоб комусь повернути борг! Одного разу на 8 березня, сказав мені , що мамі нема за що букет квітів купити. Я дала йому грошей.

Скріншоти надані «УФ» Тетяною Леус

Поступово суми, які він просив, збільшувались, і дійшло до того, що він був мені винен вже 200 тисяч гривень. Гегедош кормив тільки обіцянками: «Сонечко, зайчик, я тобі все віддам, не переживай. Скоро прийде зарплата». 

Потім я побачила, що він повернувся до своєї колишньої дівчини, а гроші мені так і не віддав.

– Як ви дізнались, що він повернувся до колишньої дівчини?

– Коли Верес вийшов в УПЛ, то був святковий концерт і він єдиний із футболістів запросив дівчину на сцену, за що навіть отримав штраф від клубу. Я теж була присутня на концерті і була в шоці від того, що побачила.

Я запитала у Гегедоша: «Що це таке?». Він почав відмазуватись: «Я з нею вже розстався, це батьки її привезли, хочуть нас помирити. Ми з нею тільки друзі». А його батьків у той час не було у Рівному.

Його брехня мене розлютила і тоді я взяла ситуацію у свої руки.

– Що ви зробили?

– Я звернулась до керівників Вереса, за який тоді виступав Гегедош. Я надала їм докази: показала переписки, квитанції з банків. Вони були шоковані. Ми зустрілись з ними в кафе і вони покликали Гегедоша. Роберт не знав, що я там сиджу, а коли мене побачив, то був в ах#ї. Для нього це був сюрприз. Він почервонів і почав заїкатись. Керівництво Вереса його запитало: «Знаєш цю дівчину?», – «Так, звичайно». – «Винен їй гроші?». – «Так». Він такого просто не очікував і нічого не заперечував.

Після цієї зустрічі він почав мені писати: «Що ти зробила? Навіщо звернулась до Вереса? Я тобі віддам всі гроші сам». Але я задню не дала. Він сам мені потім розповідав, що до його батьків приїжджали родичі інших дівчат вибивати борг, але батько Роберта сказав: «Робіть з ним, що хочете, ламайте, вбивайте – це вже не моя дитина. Я вже задовбався борги за нього віддавати». 

– Що вам сказало керівництво Вереса?

– Щоб я з ним не спілкувалась, бо він буде намагатись маніпулювати мною. Вони будуть мені віддавати борг з його зарплати. Потім я дізналась, що я не перша дівчина, в якої Гегедош позичав гроші. У нього в кожному місті були такі дівчата. Думаю, зараз він і в Ісландії розводить молодиць. Гегедош – альфонс та шахрай. Такі люди не змінюються.

У Вересі мені розказали, що їм телефонували батьки інших дівчат, у яких брав гроші Гегедош та не віддавав. Що казати, якщо він винен гроші багатьом хлопцям з Вереса – кожному третьому гравцю. 

Тетяна Леус. Фото: Instagram Тетяни Леус

– Ви були знайомі з іншими гравцями Вереса?

– Так. Гегедош нас не знайомив, але я працювала адміністратором у фітнес-залі, а туди приходили займатись багато гравців Вереса. Ми були у дружніх відносинах. Вони знали мою історію. Я в них постійно питала, чи дали зарплату. Вони казали, що так, а Гегедош у цей час мені брехав, що виплати затримують. 

– У підсумку Верес з вами розрахувався За Гегедоша?

– Частково. Вони віддали з його зарплати 150 тисяч гривень, а потім у Гегедоша закінчився контракт з рівненським клубом і ще 50 тисяч він залишився мені винен. Я побачила, що Роберт перейшов в ФК Перемога, знайшла телефон їхнього президента – Феміса Сагірова – і написала йому. Я пояснила ситуацію, що Гегедош винен мені гроші, скинула докази, він мене зрозумів і повірив. 

Потім він мені зателефонував із Туреччини, біля нього сидів Гегедош, який взяв трубку і сказав: «Я тобі нічого не винен!». Почав, як завжди, маніпулювати, брехлива скотина. Я дуже вдячна Фемісу, тому що він розрахувався за Гегедоша зі мною. 

«Гегедош шантажував дівчат: якщо вони звернуться до клубу щодо його боргу, то він відправить інтимні фото та відео їхнім друзям та близьким»

– Куди Гегедош дівав гроші, у нього ж була хороша зарплата?

– Я не знаю. У нього не було дорогих речей а-ля Гуччі та Версаче. Думаю, він грав у букмекерських конторах, для футболістів це звичне явище. 

– Сагіров в інтерв’ю казав, що в однієї дівчини було інтимне відео з Гегедошем. Це не ви?

– Ні, звичайно. Розкажу історію. Коли ми тільки-но почали переписуватись, то Гегедош просив мене, щоб я прислала йому інтимне фото, але я відмовилась. А от інші дівчата йому надсилали фото та відео у стилі ню. Вони потім розповідали Фемісу, що Гегедош їх шантажував: якщо вони звернуться до клубу щодо його боргу, то він відправить інтимні фото та відео їхнім друзям та близьким. Слава Богу, у мене такого не було. 

Скріншот наданий «УФ» Фемісом Сагіровим

– Скільки ви з ним зустрічались?

– Ми мутили два-три місяці, а потім вже я йому писала, щоб він повернув кошти.

– Коли ви востаннє спілкувались з Гегедошем?

– Він мені вчора написав у WatsApp, скинув ваше з ним інтерв’ю і запитав: «Яке ти маєш інтимне відео зі мною?». 

Скріншот наданий «УФ» Тетяною Леус

Ніяких відео у мене немає. Він уже забув, кому брехав, думав, у мене є якийсь компромат на нього. Я йому нічого не відповіла.

Потім він написав в інстаграмі, але видалив смс. Я йому відповіла, чому ж ти такий сміливий, видаляєш повідомлення. Ось, до речі скріншоти.

Скріншоти надані «УФ» Тетяною Леус

– Що ви хочете сказати наостанок нашого інтерв’ю?

– Дуже дякую Вересу і Фемісу Сагірову, які увійшли в моє положення і віддали мені борг Гегедоша. Щодо моєї ситуації, то я обпіклася, але більше ніколи такого не зроблю, я навчилася на своїй помилці.

Я впевнена, що іншим дівчатам і хлопцям із команди Гегедош гроші не повернув. Можливо, на моєму сміливому прикладі, вони не будуть боятись бути більш сміливими!

Сподіваюсь, що моє інтерв’ю допоможе іншим дівчатам бути більш обережними і не вестись на такі маніпуляції від чоловіків. Будьте обережні з Гегедошем, це небезпечна людина. 

– Давайте закріпимо пройдений матеріал. Ви така гарна і прикольна дівчина, скиньте мені на карту п’ять тисяч гривень)

– Ні, я на таке вже не ведусь (сміється, – прим. А.П.). Гегедош дав мені хороший урок. 

***

  • Нижче публікуємо скріншоти, які нам надав Феміс Сагіров із переписки з Тетяною Леус: